Haber ve Duyurular
Döviz Kurları
Hava Durumu
Anket
Aktif anket yok !
Hızlı İletişim
Hakkımızda

DEKORAY PAZARLAMA HIRDAVAT İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • Firmamız Hırdavat Sektörü içinde her geçen gün kendini yenilemiş ve gelişen teknolojiye uygun ürünler sunmayı hedeflemiştir.  Firmamız tecrübeli çalışanlarıyla birlikte, müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamızla sizlere daha iyi hizmet sunmak amacımızdır. Hırdavat Sektöründeki birçok ürün çeşidini sizlere sunmaya çalışmaktayız. Sunumu yaparken güven en önemli düsturumuzdur.

  • Firmamıza duyulan güven, personelimizin sürekli güncellenen bilgi ve becerisi ile dahada pekişmektedir. Sizlere aynı kalite çizgisinde sürekli ve hızlı ürün sağlamak amacıyla sitemizde bulunan farklı marka ve model ürünleri online olarak sizlere sunmaya ve güncel tutmaya devam edeceğiz.

bilgi@dekoraypazarlama.com  www.dekoraypazarlama.com

DEKORAY PAZARLAMA HIRDAVAT İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Atisan Sanayi Sitesi 252.Sokak No: 8 Ositm - Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE     Tel: +90 312 385 93 02 Faks: +90 312 385 93 05  E-Posta: bilgi@dekoraypazarlama.com
Ziyaretçiler - Online: Bugün: Dün: Toplam:
© 2013 DEKORAY PAZARLAMA HIRDAVAT İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. - Tüm Hakları Saklıdır.

AKSETWEB